Победа над Лудогорец в 22-ия кръг в Младежката група

Славия завърши с победа участието си в редовния сезон в Младежката група до 21 години. В среща от 22-ия кръг "белите" надиграха с 3:1 като гости Лудогорец.
Мартин Кирилов даде аванс за домакините още в 10-ата минута, но малко преди края на полувремето Ивайло Димитров изравни след изпълнение на дузпа.
В 61-ата Мирослав Христов изведе столичани напред за първи път в двубоя, а в даденото продължение Стефан Терзиев направи успеха на "белите" още по-убедителен, оформяйки крайното 3:1.
След тази поведа Славия завършва на осмо място в редовния сезон с актив от 26 точки. Отборът ще играе във втората шестица на шампионата, заедно с отборите на Левски, Черно море, Локомотив (Пловдив), Хасково и Марек.
В първия кръг от втората фаза на първенството славистите са гости на пловдивския Локомотив.