Юношите завършиха наравно с мъжете на Миньор в контрола

Отборът на Славия за юноши (старша възраст) направи равенство 2:2 (1:2) с мъжкия отбор на Миньор (Перник) в приятелски мач, игран на изкуствения терен на спортен комплекс "Стоян Коцев".
В 12-ата минута Томислав Павлов откри резултата в полза на перничани, разписвайки се от фаул. Само девет минути след това Йордан Попов изравни, но в 32-ата минута Павлов пак даде аванс за Миньор.
В 61-ата минута Димитър Законов, а малко след това той спечели и дузпа, но я пропусна. Малко преди края удар на Законов срещна горната греда на вратата на "жълто-черните".
Юношите на клуба Димитър Буров, Георги Йомов, Калоян Кръстев и Китан Василев са на подготовка с първия състав на "белите" в турския курорт Анталия. Ивайло Марков и Ангел Максимов пък са част от юношеския национален отбор на България до 19 години, който замина за Грузия за приятелски мачове с домакините.