Нов успех в Елитната група до 17 години

Славия победи Марек у дома с 5:3 в среща от третия кръг на Елитната юношеска група на България до 17 години.
Филип Кръстев от "белите" наниза три гола във вратата на противника. Нападателят вкара първите гола в мача, с което славистите поведоха с 2:0, а Борислав Борисов направи преднината им три попадения.
Гостите върнаха върна два гола чрез Симеон Димитров и Симеон Петров. До края на първата част Димитър Стоянов отбеляза за 4:2.
След почивката двата отбора си размениха по още един гол. Филип Кръстев направи 5:2 с третия си гол в двубоя, а Иван Георгиев оформи крайния резултат 5:3.
Славия има актив от седем точки след втория си последователен успех, а в четвъртия кръг играе далеч от дома срещу ОФК Пирин (Благоевград). Срещата е на 11 септември от 10.30 часа.