Пети пореден успех при 19-годишните

Славия постигна разгромен резултат при гостуването си на Монтана в среща от седмия кръг на Елитната юношеска група на България до 19 години. "Белите" надиграха монтанци с 8:0 на стадион "Огоста". Успехът е пети пореден в полза на водения от старши треньора Ивайло Семерджиев състав.
Цветомир Вачев се разписа на четири път в полза на Славия, като беше точен в 18-ата, 33-ата, 37-ата и 90-ата минута на двубоя. Съотборникът му Йордан Попов също беше точен при ударите си във вратата на домакините - в 35-ата и в 53-ата минута. Димитър Савов вкара шестия гол в 69-ата минута, а малко по-малко от четвърт час преди края и Мартин Величков се разписа с технично изпълнение на дузпа.
Успехът изкачи славистите на първата позиция във временното класиране с актив от 16 точки. В осмия кръг Славия играе у дома срещу Септември (София). Срещата е на 1 октомври от 15.30 часа.

снимка: viasport.bg