Александър Тарханов: "Травмата на Велков повлия на отбора"

Александър Тарханов:

Изказване на старши треньора Александър Тарханов след победата на Славия с 3:1 у дома срещу Верея (Стара Загора) в среща от деветия кръг на Първа професионална лига:

"Имаме нов отбор през новия сезон, така че е нормално в началото да допускахме грешки. Сега нещата изглеждат по различен начин. В началото имахме голямо преимущество и вкарахме два гола, но травмата на Стефан Велков повлия на отбора и Верея върна едно попадение.
През втората част обаче всичко си дойде на мястото и практически Верея нямаше положения. През второто полувреме направихме смени, за да овладеем средата на терена, а чрез Владимир Семерджиев подсигурихме зоната на опорния халф. Водехме 2:1, искахме да играем по-спокойно и просто да потърсим нов гол в свободните зони при техни атаки."