Първо поражение на лагера в Анталия

Славия загуби с 0:1 срещу украинския елитен Олександрия във втората си контролна среща в Анталия. Това е първо поражение за славистите по време на лагера си в Турция.
Единственото попадение реализира Андрий Запорожан в 25-ата минута, разписвайки с удар по земя от над 10 метра.
Девет минути по-късно реферите отмениха несправедливо заради засада попадение на Наско Милев, който се измъкна от дълбочина от защитата на украинците и се разписа във вратата на украинците, но голът не беше зачетен.
През второто полувреме старши треньорът Владимир Иванов остави на терена единствено защитника Стефан Велков, като замени 10 от своите футболисти. Единственото по-чисто положение пред една от двете врати беше в 55-ата минута, когато Басан от украинския състав с удар от въздуха от границата на наказателното поле изпрати топката на сантиметри от вратата.
През втората част играта се поизнерви и накъса и турският главен съдия показа няколко жълти картона на футболистите на двата отбора.
В състава на Славия отново игра младият руски десен бек Данил Майков, докато азербайджанският халф с турски паспорт Миркамил Хашимли беше освободен от треньорското ръководство на Славия. На терена за "белите" влезе и опитният централен защитник Александър Бранеков.