Загуба от Кайсар в последната проверка в Турция

Славия загуби с 0:1 срещу казахстанския елитен Кайсар в последната си приятелска среща по време на лагера в Турция.
В 11-ата минута на двубоя Матиас Курьор, който е бивш играч на Черно море и Локомотив (Горна Оряховица), реализира едниствения гол в мача. Той засече центриране отляво и от съвсем близка дистанция с глава реализира попадението.
След почивката в двата състава имаше много смени и това се отрази на качеството на играта. Най-близо до изравнителното попадение за "белите" беше Китан Василев, който в 71-ата минута с много силен удар от около десет метра изпрати топката на сантиметри над напречната греда.
По време на дългия си лагер на турска земя, продължил 25 дни, Славия изигра общо 7 контроли, в които записа 3 победи и допусна 4 загуби.
В петък славистите се прибират в София и ще бъдат пуснати в почивка до края на седмицата.