Втора поредна победа за Славия при юношите до 17 години

Славия спечели с 3:0 като гост срещу Марек (Дупница) в мач от 18-ия кръг в Елитната юношеска група на България до 17 години.
На тежкия терен в Дупница славистите откриха резултата в 23-ата минута чрез Викторио Георгиев.
През втората част "белите" реализираха още две попадения, за да направят победата си над Марек класическа. В 64-ата минута Филип Ангелов се разписа за 2:0, а седем минути след това Димитър Стоянов оформи успеха с 3:0 на стадион "Бончук".
Това е втора поредна победа за водения от треньора Цветослав Алтънов състав. Славистите заемат петото място в класирането с актив от 33 точки. В 19-ия кръг от шампионата отборът играе у дома срещу ОФК Пирин (Благоевград). Двубоят е на 18 март от 14.30 часа.