Владимир Иванов: "Целта е първото или второто място в групата"

Владимир Иванов:

Изказване на старши треньора Bладимир Иванов след равенството 1:1 на Славия при гостуването на Дунав 2010 в среща от 26-ия кръг в Първа футболна лига:

"През първата част реализирахме една от ситуациите пред вратата на Дунав. Контролирахме играта и създадохме още положения за гол. След почивката изгубихме инициативата, но пак имахме шансове да се разпишем. Доволен съм от отбора, показа добра игра и старание. Имаме потенциал и продължаваме да се подобряваме. Надявам се скоро да покажем истинското си лице, това от първата част. Вярвам в момчетата.

Липсата на късмет ни попречи в много двубои. Трябваше да вземем това, което ни се полага. Младите тепърва ще се изграждат като характери. Сигурен съм, че ще докажат, че заслужават доверие.

Целта сега е да се преборим за първото или второто място в групата.

Не смятам да коментирам съдията или изравнтелния гол."