Домакински успех срещу Монтана в Елитната група до 19 години

Славия победи с 3:1 като домакин срещу Монтана в мач от 22-ия кръг от Елитната юношеска група на България до 19 години, а с две попадения се отличи Георги Чукалов.
Успехът остави славистите на второто място в класирането с актив от 48 точки, а лидерът ЦСКА-София е с четири точки повече.
Чукалов откри резултата в самото начало на двубоя с монтанци след далечен удар, но в 21-ата минута Самуил Димитров изненадващо изравни за гостите.
Секунди преди края на първото полувреме славистите отново бяха напред в резултата след попадение на Мартин Семерджиев.
След почивката превъзходството на Славия продължи и в 77-ата минута Георги Чукалов оформи крайното 3:1.
Монтана завърши срещата с човек по-малко заради червен картон на Николай Христов.
В следващия 23-ти кръг "белите" гостуват на Септември (София). Двубоят е на 26 април от 15.30 часа.