Владимир Иванов: "Допуснахме наивни голове"

Владимир Иванов:

Изказване на старши треньора Владимир Иванов след загубата на Славия с 1:3 като гост срещу Ботев (Пловдив):

"Доста слабо първо полувреме за нас, с елементарни грешки. Пуснахме наивни голове, а през втората част изглеждахме по-добре, показахме по-добър футбол. Успяхме да отбележим, имахме още едно-две положения. Не е приятно, когато първите минути допускаш такива голове.
Не мога да ви кажа какво е състоянието на Стергиакис, ще мине прегледи и ще стане ясно какво му е.
Надявам се като се върнат основните ни състезатели в защита да изглеждаме доста по-добре. Дано играчите осъзнават какво им предстои, ние се опитваме да им обясним. Доста трудни двубои ни предстоят. Надявам се с някои корекции да изглеждаме по-добре. Неприятно е, че преди година бяхме в Европа, а сега се борим да не изпаднем. Със сигурност причините са много. Това са неща, които остават в кухнята."