Изненадваща загуба при децата

Славия загуби изненадващо с 0:1 у дома срещу Етър (Велико Търново) в първата четвъртфинална среща от републиканското първенство за родени през 2002 година.
Куп пропуски лишиха младите слависти от по-добър резултат преди реванша, който ще се проведе на 19 юни (понеделник) от 18.00 часа.
Десислав Пенев реализира попадението в полза на гостите в осмата минута на двубоя след изпълнение на корнер.
След това "белите" създадоха множество голови положения в противниковото наказателно поле, но нито едно от тях не се превърна в попадение. През второто полувреме двубоят се игра изцяло пред вратата на "виолетовите", а Тома Ушагелов и Красимир Панчев пропуснаха да накажат прибралите се в отбрана футболисти на Етър.

снимка: viasport.bg