Равенство с Раднички в контрола

Славия завърши наравно 0:0 като домакин срещу елитния сръбски Раднички (Ниш) в приятелска среща.
Във втората минута на мача Галин Иванов пропусна да вкара във вратата на гостите, а дебют направи нападателят Сулейман Траоре.
След почивката треньорското ръководство на "белите" направи общо седем промени в състава, а между появилите се на терена бяха каращите пробен период Георги Георгиев и Стефан Стаматов.
В събота славистите ще играят контролен двубой у дома с втородивизионния Оборище (Панагюрище). Мачът е от 15.30 часа отново на стадион "Славия".

състав на Славия: Емануеле Джерия, Юлис Ндонг, Костадин Велков, Матеус Биси, Михаил Венков, Стефан Велев, Емил Мартинов, Иван Минчев, Чигози Мба, Галин Иванов, Сулейман Траоре