Равенство 3:3 с Левски в Елитната група до 19 години

Славия направи зрелищно равенство 3:3 като гост срещу Левски в дербито от 13-ия кръг в Елитната юношеска група на България до 19 години.
Станислав Иванов откри за "сините" от дузпа в 8-ата минута, а в 25-ата минута Мартин Динов изравни.
В следващите минути домакините вкараха два гола, които не прекършиха славистите. Левски реализира щастливо второ попадение след центриране от фаул и неумела намеса на защитата и вратаря на "белите".
Малко след това Станислав Иванов покачи резултата на 3:1 за "сините".
Секунди преди края на първата част Радослав Постолов се разписа с глава, намалявайки изоставането на Славия.
През второто полувреме славистите изравниха след нов гол на Постолов, като бяха съвсем близо и до пълен обрат в дербито.
Славия е на 11-о място в класирането с 15 точки. В 14-ия кръг от шампионата "белите" приемат Ботев (Пловдив). Срещата е на 19 ноември от 14.00 часа.