Равенство с Раднички в приятелски мач

Славия завърши наравно 2:2 при гостуването си на сръбския елитен Раднички (Ниш) в контролна среща.

Домакините поведоха през първата част, но бразилският защитник Матеус Биси изравни четвърт час преди края.

Владислав Узунов от дузпа даде аванс за "белите" в 87-ата минута, до отборът от Ниш се върна в двубоя в самия край на добавеното време.

Старши треньорът Златомир Загорчич, който не можеше да разчита на девет национали, пусна в игра общо 20 футболисти в тази контрола.

В събота славистите ще играят приятелски мач с втородивизионния Оборище (Панагюрище). Срещата на 11 ноември е от 13.00 часа на стадион "Славия".

състав на Славия: Емануеле Джерия, Михаил Венков, Костадин Велков, Матеус Биси, Димитър Буров, Емил Мартинов, Стефан Велев, Владислав Узунов, Галин Иванов, Славчо Шоколаров, Чигози Мба