Поражение срещу Берое в Стара Загора

Славия загуби с 0:2 при гостуването си срещу Берое в своя мач номер 1900 в българския футболен елит.
Двубоят започна с натиск на домакините и в деветата минута Павел Виданов стреля опасно, но топката не попадна в целта.
Осем минути след това опасен шут на младият Антонис Стериакис спаси удар на Антон Карачанаков, а в 32-ата минута се откри най-добрата възможност за гол пред "белите". Абуд Омар беше изведен в наказателното поле, но опитът му за попадение беше блокиран.
Минута преди края на първата част шут на Антон Карачанаков срещна напречната греда зад Стериакис.
Втората част също започна с превъзходство за "зелените", но в 50-ата минута удар отблизо на Иван Минчев беше спасен от вратаря Душан Перниш. Малко след това отново гредата помогна на Славия да не допусне нов гол след удар на Педро Еуженио.
В 65-ата минута Мартин Райнов откри резултата в полза на Берое, а "белите" отвърнаха с шут на Минчев от дистанция в 71-ата минута.
Четири минути преди края Карлос Охене оформи успеха за домакините след подаване на Еуженио.
В добавеното време на срещата удар на Владислав Узунов се отби в гредата на вратата на Берое.

състав на Славия: Антонис Стергиакис, Юлис Ндонг, Андреа Христов, Костадин Велков, Омар Абуд, Емил Мартинов (83-Владислав Узунов), Иван Минчев (75-Калоян Кръстев), Емануел Мба (70-Наско Милев),  Стефан Велев, Галин Иванов, Ивайло Димитров.