Загорчич: "Не трябва да повтаряме грешките"

Загорчич:

Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след поражението с 1:2 на Славия като гост срещу Етър (Велико Търново) в 19-ия кръг от Първа лига:

"Трите попадения ги вкарахме ние. Изпуснахме още положения за гол. Можеше да си решим мача и до 45-ата минута на двубоя.
Искахме да играем като през първото полувреме и да вкараме поне още един гол. Жалко е, че си отбелязахме два автогола. Нормално е при младите да има такива пропуски. Смятам, че няма да повторим грешките по този начин. Нямахме късмет при няколкото наши ситуации сам срещу вратаря.
Искаме да изиграем следващия двубой срещу Левски много по-дисциплинирано и да не правим подобни грешки. Гледаме си мачовете за първенство и за купата на страната. Винаги първо мислим за следващата среща."