Загорчич: "И в двете полувремена играхме по-добре"

Загорчич:

Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след равенството 1:1 на Славия срещу Левски:

"Вкарахме си сами гола, а това им беше единственото положение. Не съм изненадан от Левски. Те се заблуждават, казах и при първия ни мач с тях. Те и днес не играха добре.
Като махнем гола, владеехме повече топката в сравнение с Левски. Имахме опасни атаки по левия фланг през първото полувреме.
И в двете полувремена бяхме доста по-добри. Те нямаха положение като махнем гола и един удар на Габриел Обертан.
Ние трябваше да бъдем по-спокойни и да владеем играта. През втория полусезон ще изглеждаме много по-различно в сравнение със сега. Убеден съм в това. Момчетата напредват бързо в тренировките. Имаме нужда от още 1-2 нови човека.
По-спокойни сме като играем на "Васил Левски". В гостуванията не играем зле, но винаги се получава някоя груба грешка и ни наказват.
Доволен съм горе-долу, липсват ни точки. В някои мачове като гости играхме много силно, но изпуснахме точките."