Загорчич: "Нямам предпочитания за противника"

Загорчич:

Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след победата на Славия с 3:1 при гостуването на Етър в четвъртфинален мач в турнира за купата на България:

"Доста труден мач, имаше огромно напрежение. Когато получиш гол в първата минута, става много трудно. Успяхме бързо да се върнем и след това контролирахме мача. Вкарахме три гола и си изпълнихме целта.
Не искам да коментирам съдията. Имаше игра с ръка за първата дузпа, имаше и спъване срещу Ивайло (Димитров) за втората. Съдиите виждат по един начин, а понякога ние на скамейката - по друг.
Преди почивката имахме малко проблеми с халфовете в средата на терена, но през второто полувреме се пооправихме.
Нямам предпочитания за съперника. С който и да се паднем, ще играем и ще се опитаме да се класираме за финала.
Имаше много колебания през полусезона. Трябва ни още една подготовка заедно и си мисля, че ще функционираме много по-добре. На моменти правим много хубави неща, а в други моменти - лесни грешки. Трябва да бъдем концентрирани във всяка ситуация и да показваме повече постоянство.
В следващите дни ще говорим и се надявам да се разберем с футболистите, които сме набелязали. Матеус Биси и Михаил Венков си тръгват."