Ивайло Димитров: "Показахме характер"

Ивайло Димитров:

Изказване на Ивайло Димитров след победата на Славия с 3:1 като гост срещу Етър в четвъртфинален мач в турнира за купата на България:

"Сами си направихме мача труден. Допуснахме гол, но показахме характер. Реагирахме веднага и изравнихме. Всички коментират, че ситуацията е спорта. Щом съдията е така е видял, значи е дузпа. Второто полувреме контролирахме събитията и закономерно реализирахме два гола.
Ситуацията срещу мен е не 100, а 200 процента дузпа. Христо Иванов ме фаулира, играх първи с топката. Ако не бях сигурен, че ще вкарам дузпата, щях да преотстъпя на някой мой колега.
Не знам дали има интерес към мен или запитвания. Подписал съм договор за още една година.
доволен съм, че стигнах до националния отбор, стигнах до националния отбор. Има още какво да се желае. Надявам се да надградя през втората половина от сезона."