Победа срещу Нефтчи в Анталия

Милчо Ангелов реализира първия си гол за "белите"

Славия постигна първата си победа в контролните мачове по време на лагера в Анталия. "Белите" спечелиха с 1:0 срещу Нефтчи Баку, който се намира на пето място в шампионата на Азербайджан.
Преди почивката Милчо Ангелов и Тони Иванов от добри позиции в наказателното поле не успяха да се разпишат в полза на Славия. Игралият отново като десен защитник Славчо Шоколаров неочаквано получи червен картон от главния съдия.
Вратарят Антонис Стериакис получи контузия в глезена след сблъсък с противник и беше заменен принудително от опитния Георги Петков.
Голът на победата падна в 62-ата минута и беше реализиран от Милчо Ангелов. Това е дебют за него като титуляр в Славия, а попадението му е първо с екипа на "белите".
След почивката старши треньорът Златомир Загорчич пусна в игра всички налични футболисти, а в проверката не взе участие новото попълнение Цветелин Чунчуков.
Следващата контрола на Славия в Анталия е в неделя. Тогава съперник на славистите ще бъде съставът на Халадаш (Унгария).

стартов състав: Антонис Стериакис, Славчо Шоколаров, Андреа Христов, Стефан Велков, Абуд Омар, Стефан Велев, Тони Иванов, Иван Минчев, Галин Иванов, Янис Карабельов, Милчо Ангелов.