Златомир Загорчич: "Не сме правили сметки, винаги играем за победа"

Златомир Загорчич:

Мнение на старши треньора Златомир Загорчич след победата на Славия с 3:1 у дома срещу Пирин Благоевград в среща от 26-ия кръг в Първа професионална лига:

"Винаги излизаме за победа. Изиграхме много здрав и силен мач и спечелихме. През първото полувреме имахме някои ситуации, в които трябваше да реагираме по-добре. След почивката имахме много положения и успяхме да вкараме, така че заслужено спечелихме.

Не сме правили сметки в коя група ще ни бъде по-добре. Що се отнася до състоянието на Георги Петков - важно е, че няма счупване на ключицата. Емануеле Джерия пази много добре, въпреки че не очакваше да започне като титуляр. Имахме доста контузени, но всеки се влага в тренировките и мисля, че всички показаха, че заслужават мястото си в състава. Искаме и двете неща - купата и плейоф. Не искаме да правим сметки, а да печелим във всеки един мач."