Първа победа в контролите през лятото

Славия победи с 3:0 македонския Работнички (Скопие) в приятелска среща, играна в Разлог.

Милчо Ангелов откри резултата още в петата минута след центриране на Галин Иванов.

След почивката във вратата на Работнички се разписаха още Филип Кръстев и Тони Иванов.

Успехът е първи за "белите" в летните предсезонни контроли.

Следващата проверка на носителя на купата на България е на 21 юни със Септември (София), отново в Разлог. Славистите са на лагер в Банско до 27 юни.

състав на Славия през първо полувреме: Георги Петков, Александър Александров, Александър Станисавлиевич, Андреа Христов, Димитър Велковски, Владислав Узунов, Янис Карабельов, Галин Иванов, Момчил Цветанов, Георги Йомов, Милчо Ангелов

състав през второто полувреме: Антонис Стериакис, Милен Гамаков, Стефан Велков, Вадим Бекяров, Тони Иванов, Филип Кръстев, Александър Златков, Славчо Шоколаров, Емил Мартинов, Ивайло Димитров, Цветелин Чунчуков