ЦСКА - Славия 2:0

"Белите" 61 минути с играч по-малко...

Славия загуби с 0:2  от ЦСКА на стадион "Българска армия" пред около 3500 зрители.В 12-а мнута груба грешка на защитника на Славия Кавдански изведе армееца Велизар Димитров сам пред Господинов. Вратаряьт го повали на тревата и отсъдената дузпа бе превърната в гол от румънеца Петре. В 29-а минута Саша Симонович без топка удари с лакът в лицето Емил Гъргорова - Бадема от ЦСКА и бе изгонен от рефера Ан. Бекяров. Така Славия игра 61 минути с човек по-малко. Вторият гол за ЦСКА бе дело на национала Александър Тунчев, който засече топката с глава и я отпрати в мрежата, след центриране от ъглов удар.

Стевица Кузмановски принудително замени Ортега с Керчев още в 11-а минута, поради контузия на нигериеца.

През второто полувреме Славия не се предаде, но в намален състав не можа да постигне дори един гол, въпреки че на два пъти белите бяха в чузедна позиция- веднъж не успя Керчев, после и Владимир Иванов.

1:0 - Петре (15-дузпа), 2:0 - Тунчев (33)

Жълти картони: Господинов, Анев

Червен картон: Саша Симонович

Славия: Господинов, Вл. Иванов, Кавдански, Белошевич, Петков, Н. Петров, Ил. Илиев (78 - Анев), Новкович, Симонович, Ортега (11- Керчев), Малинди (68 - Орлинов)

В групата за мача: Кирев, Самокишев,Г. Иванов, Златковски