Славия -  Вихрен 0:0

Отново без победа на "Овча купел"...

Славия завърши 0:0 с борещия се да се спаси "Вихрен" пред около 500 свои верни фенове. Отново отборът на Стевица Кузмановски не стигна до победата на своя стадион, спечели само една точка и изостана от четвъртия в таблицата "Литекс". В следващия кръг Славия гостува точно на Литекс в Ловеч.

За домакините изгодните голови положения пред вратата на "Вихрен"бяха няколко, но пак имаше пропуски. На два пъти Керчев би неточно, веднъж Илиев отблизо прати топката в аут. Гостите уцелиха гредата в средата на второто полувреме, минута преди края създадоха още едно добро голово положение.

Славия - Вихрен 0:0

Жълти картони: Вл. Иванов, Кавдански

Славия: Господинов, Вл. Иванов, Кавдански, Белошевич, Петков, Н. Петров, Илиев, Новкович (75 - Г. Иванов), Керчев, Малинди (63 - Орлинов), Златковски (57 - Елтон)

В групата за мача: Кирев, Самокишев, Анев, Мечев