Зрелищно равенство с Берое в Елитната група до 19 години

Славия направи зрелищно равенство 3:3 при гостуването си срещу Берое в двубой от 14-ия кръг в Елитната юношеска група на България до 19 години.
В 24-ата минута Димитър Стоянов даде аванс за "белите", но малко преди почивката Стоян Иванов имаше късмета да изравни.
В 56-ата минута на двубоя отново Иванов се разписа и направи пълен обрат в полза на старозагорци, но Димитър Ненчов направи резултата 2:2 в 63-ата минута.
Девет минути преди края Берое поведе за втори път в мача, но в 87-ата минута Пламен Петров фиксира крайното 3:3.
След това равенство славистите заемат осмото място във временното класиране с актив от 22 точки. В 15-ия кръг Славия играе у дома срещу Левски. Дербито е на 2 декември от 14.00 часа.