Зрелищно равенство в Елитната група до 17 години

Славия направи зрелищно равенство 3:3 у дома срещу Етър при подновяването на шампионата в Елитната юношеска група на България до 17 години.
Стивън Манолов даде аванс в полза на гостите от Велико Търново, но Хари Денков върна славистите в двубоя. Малко преди почивката Етър отново излезе напред в резултата след попадение, реализирано от Христо Марков.
В средата на второто полувреме на двубоя Георги Владимиров възстанови равенството. Кирил Сашов даде аванс на "белите" и направи резултата 3:2. Осем минути преди края на мача Етър изравни, а негов автор стана Радостин Стоилов.
След това равенство Славия е на пето място в класирането с актив от 32 точки след 16 изиграни срещи.
В 17-ия кръг от шампионата "белите" гостуват на Монтана. Двубоят е на 3 март от 13.30 часа.