Славия - Спартак (Вн) 1:2

Изненадваща загуба на белите на свой терен...

Славия изнеадващо загуби с 1:2 от изоставащия в класирането на "А" група Спартак (Вн). Това стана на стадион "Славия" пред най-верните фенове на отбора, които изразиха недоволствтото си с искане за оставка на треньорите Самият Кузмановски на пресконференцията след мача заяви, че е направил всичко възможно и през седмицата е подготвил отбора за този мач, но няма обяснение за загубата и също е разочарован от футболистите си. Славия допусна два бързи гола, губеше до 23-а минута с 0:2. Тогава капитанът Йордан Петков пропусна да намали от дузпа, отсъдена за поваляне на Ортега в наказателното поле на гостите, и отборът не успя да намери себе си до края на мача. Едва в 65-а минута Славия вкара гол - Карлос (първи гол за него) използва грешка в отбраната на противника. Малко след това за втори жълт картон бе изгонен Митя Морац и с 10 души на терена белите, въпреки големия брой на атаките, дори не успяха да изравнят.

Славия - Спартак 1:2

0:1 - Орлинов (3), 0:2 - Моралес (23), 1:2 - Карлос (65)

Жълти картони: Бето, Морац

Червен картон: Морац

Славия: Господинов, Дяков, Морац, Петков (46 - Кавдански), Р. Петров, Попара (46 - Ристич), Карлос, Дубала, Г. Иванов, Бето, Ортега (74 - Р. Димитров)

В групата за мача: Здравко Здравков (за първи път след завръщането му в Славия), Вл. Иванов, Виктор Дениран, Керчев