Черно море - Славия 1:1

Белите печелят една точка във Варна с гол на ЖУНИОР в последната минута

Славия завърши 1:1 във Варна срещу Черно море с изравнителен гол на Жуниор в последната минута на 4-минутното продължение. Бразилецът използва чудесно подаване от дълбочина на Тодор Колев и успя с техника да насочи топката в мрежата на варненци. Това бе 3-ият гол на Жуниор за Славия в първенството досега. Равният резултат във Варна бе напълно справедлив, домакините отправиха само един удар към Мболи, който стана гол.

След дълго отсъствие (от мача в Монтана на 11 септември) в състава се завърна Николай Петров, а поради контузия принудително бе заменн в 34-та минута Дидак Гонзалес. Все още от отбора отсъстват oсновни играчи, лекуващи травми.

Черно море - Славия 1:1

1:0 - Г. Илиев (61), 1:1 - Жуниор (90)

Жълти картони: Кавдански, Галин Богданов, Жуниор.

Славия: Мболи, Дяков, Кавдански, Г. Богданов, Р.Петров, Р. Димитров, Попара (65 - Жуниор), Н. Петров (84 - Коприваров), Гонзалес (34 - Дюлгеров), Т. Колев, Г. Иванов

В групата за мача: Ем.Петров, Ст. Георгиев, Яшар, Дубала