Славия -  Берое 3:1

"Белите" спечелиха в последния си мач за есенния дял, два гола вкара Дубала...

Славия победи Берое с 3:1 в последния си мач от есенния дял на "А" група. Два гола за победата вкара бразилецът Дубала, който не се беше разписвал през цялата есен. Третият гол бе дело на завърналият се след дълго отсъствие титулярен капитан на Славия Йордан Петков. И двамата голмайстори в мача за белите влязоха в игра като резерви- най-напред Петков замени принудително контузилия си се Борислав Георгиев и взе лентата от неговия ръкав, после Дубала замени Александър Младенов и само 45 секунди след появата си на терена вкара първия си гол (53 минута), с който изравни на повелия 4 минути по-рано отбор на Берое.

Славия завършва есенния дял с актив от 24 точки, получен от 7 победи - срещу Локомотив (Мз), Сливен, Миньор, Ботев, Черноморец, Локомотив (Пд) и Берое, и от 3 равни мача - със Спортист(Своге), Локомотив (Сф) и Черно море. Отборът загуби 5 срещи - от Монтана, Левски, Пирин, ЦСКА и Литекс.

Славия - Берое 3:1

0:1 - П. Димитров (49), 1:1 - Дубала (53), 2:1 - Петков (60), 3:1 - Дубала (75)

Жълти картони: Дяков, Дюлгеров, Дубала

Славия: Мболи, Дяков, Б. Георгиев (15 - Петков), Н. Петров, Дюлгеров, Младенов (52 - Дубала), Попара, Р. Петров, Стив, Жуниор (80 - Рангелов), Г. Иванов

В групата за мача: Ем. Петров, Гонзалес, Р. Димитров, Яшар