Славия - Марек 6:2

Два различни състава на белите вкарват по 3 гола за по едно полувреме

Славия победи с 6:2 Марек, опашкар в Западната "Б" група, във втората си контрола от подготвителния период. Велислав Вуцов отново, както и срещу Ботев (Криводол) в средата на отминаващата седмица, пусна два различни състава в отделните полувремена. И двата състава вкараха по 3 гола, а допуснаха по един. Това бе най-изразителната победа на белите под ръководството на настоящия треньорски екип, макар че бе постигната в контролен мач.

Първо полувреме: 1:0 - Жуниор (32), 2:0 - Петър Димитров (първи гол за Славия на този играч), 2:1 - М.Данаилов (40- дузпа, отсъдена за нару,шение на Дреновички срещу Тричков), 3:1 - Иван Иванов (43), първи гол за този играч за Славия.

Второ полувреме: 4:1 - Р. Рангелов (48), 5:1 - Р.Рангелов (60), 5:2 - Кралев (75), 6:2 - Марсело Рейс (87), първи гол за дошлия на проби бразилец.

При 4:1 Даниел Пеев пропусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу него.

Славия(първо полувреме): Мболи, Дреновички, Яшар, Ив. Иванов, Стив, П. Димитров, Жуниор, Р. Петров, Гонзалес, Оливейра, Дюлгеров

Славия(второ полувреме): Ем.Петров, Дяков, Ив.Здравков, Б.Георгиев, Ил. Илиев, Рейс, Албирони, Р.Рангелов, Н. Петров, Пеев, Д.Пенчев

На 4 февруари ( четвъртък) отборът на Славия заминава за Анталия(Турция), където ще ппремине втората фаза от подготовката за пролетния сезон. Лагерът е до 18 февруари, като са планирани 5 контролни мача. Единствено противникът за контролата на 10 февруари все още не е уточнен.