Славия - ОФК Белград 1:2

Белите завършиха лагера в Анталия

Славия загуби с 1:2 от сръбския ОФК Белград в последната си контрола от лагера в Анталия, след като водеше с 1:0 (гол на Петър Димитров в 35-а минута). По средата на първото полувреме сръбски бранител счупи носа на бразилеца с италиански паспорт Франсиско Алберони и той бе принудително заменен от Н. Петров. Постепенно старши треньорът Велислав Вуцов пусна в игра различен състав и противникът успя да вкара два гола в последните три минути на мача, единия от дузпа, след нарушение на юношата Кирил Огнянов.

Славия: Мболи, Дяков, Р.Петров, Йор. Петков, Ал. Томаш, Б.Георгиев, Алберони (27- Н.Петров), Д.Пеев, Жуниор, П. Димитров, Ил.Илиев.

През второто полувреме в игра влязоха: К. Огнянов, Р. Рангелов, Т.Колев, Ал.Младенов, Н.Дюлгеров,Гонзалес, Яшар.Г.Иванов.

Отборът се завръща в България с чартърен полет от Анталия, предполагаем час на кацане на летище София - 11.30 ч.

В събота - 20 февруари(14.00 ч.) на стадион Славия белите ще играят срещу Черноморец (Бс) в последна контрола преди началото на пролетния шампионатен дял.