Поражение при официалното представяне

Славия загуби с 1:3 у дома срещу ЦСКА 1948 в последната си приятелска среща преди началото на новия сезон.
Преди двубоя беше представен офоциално съставът на "белите" за шампионата, започващ през следващата седмица.
В третата минута Чавдар Ивайлов центрира от фаул, топката мина през куп от играчи, които не я докоснаха и кълбото влезе във вратата, пазена от Антонис Стериакис.
Броени минути след това Янис Карабельов пропусна да изравни.
В самото начало на втората част Петър Патев изравни след центриране от корнер, но в 56-ата минута Андон Гущеров отново даде аванс за "червените".
Удар на Владислав Узунов срещна гредата, а в 83-ата минута Милко Георгиев се възползва от грешка в защитата на Славия и реализира трето попадение в полза на гостите.

състав на Славия: Антонис Стергиакис, Христо Попадийн, Давид Уманес, Милен Гамаков, Димитър Велковски, Емил Виячки, Николай Дюлгеров, Янис Карабельов, Радослав. Кирилов, Георги Йомов, Владислав Узунов

"Белите" завършват контролните срещи по време на подготовката с три победи, едно равенство и едно поражение.

снимки: sportal.bg