Черноморец - Славия 2:1

Загуба след 4 поредни победи...

Славия загуби с 1:2 в Бургас срещу прекия си конкурент за третото място в таблицата Черноморец. Така след 4 поредни победи белите допуснаха поражение. Мачът започна нещастно за Славия, още в първата минута Радослав Димитров - Меси си вкара автогол, а минута преди края на полувремето бранителите оставиха сам Стефано Кунчев да се оправя с бургазлии. Младият вратар отби два пъти поред топката, но накрая не успя да я спре и след удар от два метра на тунизиеца Хайри тя влезе за втори път във вратата на Славия.

Дебют за Славия направи полузащтникът Стефан Киков, привлечен от Сливен, в групата за мача бе бразилецът Барбоса, който все още няма изиграни минути в официален мач на Славия.

1:0 - Димитров (1 - автогол), 2:0 - Хайри (43), 2:1 - Колев (47)

Жълти картони: Генев, Божов

Славия: Кунчев, Петков, Дениран, Генев, Димитров, , Божов, Г. Иванов, Пеев, Мансаров (80 - Киков), Илиев (73 - Георгиев), Цачев (46 - Колев).

В групата за мача: Ем.Петров, Дреновички, Дюлгеров, Барбоса.