Златомир Загорчич: "Не искам у дома да се защитаваме"

Златомир Загорчич:

Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след загубата на Славия с 2:3 у дома срещу Арда (Кърджали) в осмия кръг от efbet Лигата:

"Не успяхме да вкараме гол повече от противника. Преди почивката направихме две кардинални грешки и ни вкараха два гола. Успяхме да се върнем все пак, започнахме добре след почивката, но какво да кажа за червените картони. Глупости правим постоянно, нямам думи.
Разбрахме се в съблекалнята да търсим възможност да обърнем мача, да играем по-добре след почивката. Защо правим тези грешки, не знам. Това за мен са глупости от определени футболисти, да си оставиш колегите в толкова труден мач с човек по-малко... Не видях ситуацията и дали заслужаваше червения картон, но искам да сме концентрирани, защото бях убеден, че можем да обърнем.
Най-много голове получихме у дома, когато трябва да атакуваме. Просто с това разполагаме, такива са ни защитниците. Ще се опитваме да се справим. На нашия стадион не искам да се защитаваме и явно това ни изиграва лоша шега".