Нулево равенство с Левски при юношите

Славия направи равенство 0:0 като гост срещу Левски в дербито от четвъртия кръг в Елитната юношеска група на България до 19 години.
Славистите неутрализираха натиска на домакините и в 24-ата минута играещият и за мъжкия състав на "белите" Филип Кръстев стреля в аут от дистанция.
В края на първата част "сините" имаха възможност да поведат в резултата, но шут на Мартин Детелинов Петков беше избит от голлинията на Славия.
През второто полувреме вратарят Никола Виденов на няколко пъти се намеси решително и не позволи на нападателите на Левски да обстрелват вратата му.
Любомир Митков отново шутира от дистанция, но не успя да изненада стража на домакините Цветелин Ставрев.
В края на двубоя славистите пропуснаха шансове да вземат победата, пропускайки възможността да организират бързи контри.
След това равенство Славия заема 11-то място в класирането с актив от 4 точки. В петия кръг от шампионата "белите" ще играят у дома срещу Ботев (Пловдив). Срещата е на 8 септември от 17.00 часа.