Славия спечели с 2:1 у дома срещу Локомотив (София)

Славия спечели с 2:1 у дома срещу Локомотив (София) в среща от шестия кръг на "А" група и записа втора победа за сезона. "Червено-черните" поведоха преди почивката, но с по един гол във всяко полувреме "белите" обърнаха развоя на събитията в своя полза.
Локомотив излезе напред в резултата в 15-ата минута с гол на Искрен Писаров, който се разписа отблизо с крак след асистенция на Калоян Караджинов.
 Шест минути по-късно Йордан Юруков изравни с глава след центриране отдясно на Даниел Пеев. След попадението "белите" бяха по-активни и далечен удар на Атанас Борносузов срещна гредата на вратата на "железничарите".
В 29-ата минута след груба грешка в защитата на Локомотив Радослав Василев остана сам срещу вратаря Боян Пейков, но нападателят на Славия не успя да вкара втори гол във вратата на Локомотив.
В 56-ата минута бърза комбинация между Атанас Дреновички, Йордан Юруков и Павле Попара изведе Василев сам срещу Пейков и нападателят се разписа за крайното 2:1 в полза на Славия.

Състав на Славия: Петров, Златков, Желев, Маркес, Дреновички, Борносузов, Попара, Пеев, Илиев (56-Христов), Юруков, Василев (69-Димитров)