Разгром срещу Царско село при юношите до 19 години

Славия разгроми с 8:1 като гост Царско село в среща от осмия кръг в Елитната юношеска група на България до 19 години.
Филип Кръстев и Димитър Ненчов се разписаха по два пъти, а Димитър Стоянов добави едно попадение в полза на "белите" преди почивката.
Георги Илиев реализира гол от дузпа през втората част, а Карил Сашов и Хари Денков също се разписа във втората на домакините.
Лъчезар Георгив от Славия и Стефан Спасов от Царско село бяха отстранени от игра с червени картони малко повече от четвърт час преди изтичане на редовното време на двубоя.
Емил Пинджуров реализира почетния гол в полза на Царско село, а Филип Кръстев също беше отстранен от игра заради две официални предупреждения и "белите" завършиха мача с 9 човека.
След този успех славистите заемат седмо място в класирането с 13 точки. В деветия кръг от шампионата "белите" приемат Локомотив (Пловдив). Срещата е на 3 октомври от 15.30 часа.