Лесен успех в първенството при 19-годишните

Славия постигна лесна победа с 4:1 у дома срещу Септември в двубой от 11-ия кръг в Елитната юношеска група до 19 години.
Филип Кръстев, който често е в групата на първия състав на "белите", откри резултата в 31-ата минута на двубоя.
Точно 13 минути след почивката Мартин Михайлов удвои аванса в полза на славистите, а след точно един час игра отново Филип Кръстев покачи резултата на 3:0.
Попадение от дузпа на Кристиян Костадинов върна гостите в мача, но Александър Дилов оформи крайното 4:1 девет минути преди изтичане на редовното време.
В миналия кръг от първенството "белите" завършиха наравно 0:0 с Берое. Воденият от треньора Ивайло Василев тим заема седмо място в класирането с актив от 18 точки.
В 12-ия кръг славистите гостуват на Монтана. Срещата е на 30 октомври от 14.30 часа.