Равенство със Серед след късни попадения

Славия направи равенство 1:1 със Серед в четвъртата си контролна среща от лагера в Турция, а попаденията дойдоха в заключителните минути на двубоя.
В 13-ата минута националът Галин Иванов стреля от близка дистанция, но топката беше избита от вратаря на словаците.
Пропуск пред вратата на Серед направи и нападателят Цветелин Чунчуков, а два пъти през първата част "белите" имаха претенции за неотсъдени дузпи.
Пет минути след почивката отново капитанът Галин Иванов не успя да се разпише. Сериозен пропуск четвърт час преди края на направи и бранителят Емил Виячки.
Галин Иванов в 83-ата минута откри резултата с точен удар от наказателното поле след хубаво подаване на Радослав Кирилов.
Славия допусна изравняване в самия край на срещата. Минута преди изтичане на редовното време Серед имаше късмет и изравни с удар отблизо на Панайотис Лука.
До момента славистите са с две победи и две равенства в контролните си мачове през зимната пауза.

състав на Славия: Георги Петков, Петър Патев, Емил Виячки, Милен Гамаков, Христо Попадийн, Венцислав Бенгюзов, Филип Кръстев, Галин Иванов, Радослав Кирилов, Емил Стоев, Цветелин Чунчуков (след почивката като резерви влязоха Светослав Вуцов, Георги Вълчев, Ивайло Димитров, Васил Добрев, Костадин Иванов)