Славия победи ЦСКА в дербито на Зона София

Славия спечели с 2:1 у дома срещу ЦСКА в дербито на 13-ия кръг на зоналното първенство на София за футболисти, родени през 1993-а и 1994-а година. Точни за "белите" бяха Кристиян Кръстев и Симеон Самарджиев.  Ценният успех помогна на младите слависти да се укрепят на първото място в класирането.

В края на първото полувреме хубав удар на Кръстев изведе Славия напред в резултата, но в 74-ата минута Алекс Михалев от гостите изравни.

"Белите" постигнаха важната победа с 2:1 чрез попадение две минути по-късно. Решаващият гол бе реализиран от Симеон Самарджиев след техничен удар от границата на наказателното поле.

Славия е лидер във временното класиране с актив от 34 точки след 12 изиграни мача. Левски се намира на втора позиция с 27 точки от 11 двубоя.