Поражение след обрат в Анталия

Славия загуби с 2:4 срещу Иртиш (Омск) в третия си контролен мач по време на зимния лагер в Анталия, след като до 32-ата минута водеше с 2:0. В срещата в турския курорт взеха участие футболисти, които по-рядко играят, както и юноши на "белите". Защитникът Динмухамед Кашкен и халфът Никита Колдунов, които все още не са подписали договори, също бяха на терена.
Славия поведе в резултата в резултата в 20-ата минута след точно изпълнение на дузпа от нападателя Калоян Кръстев.
В 32-ата минута младият Мартин Сораков направи самостоятелен пробив и с хубав удар покачи аванса за "белите" на два гола.
Три минути по-късно Вадим Стеклов върна един гол в полза на руския отбор, а веднага след това Калоян Кръстев изпусна да върне аванса от два гола за Славия.
Пет минути преди почивката Илия Буюкин изравни, а в 45-ата минута Олег Тарбанов също се разписа във вратата на сланистите.
В 90-ата минута Владимир Лешонок реализира последния гол в двубоя.
Славия ще изиграе още три контроли до края на лагера си в Анталия. На 31 януари воденият от старши треньора Александър Тарханов състав ще се изправи срещу московския Торпедо. Следват проверки с Оренбург и Ротор (Волгоград) съответно на 3 и 5 февруари.

съставът на Славия: Иван Дерменджиев, Димитър Стоянов, Динмухамед Кашкен,  Лазар Боянов, Кристиян Христов, Драгош Фирцулеску, Мартин Сораков, Мартин Атанасов, Никита Колдунов, Дарко Тасевски, Калоян Кръстев