Загуба в последната контрола в Анталия

Славия допусна шеста последователна загуба в приятелските срещи по време на подготвителния лагер в Анталия. В последната си проверка на турска земя славистите паднаха с 1:3 срещу Ротор (Волгоград).
Олег Алейник даде аванс за руския отбор след точно изпълнение на дузпа в 20-ата минута, но Радослав Кирилов изравни пет минути по-късно.
Шест минути преди почивката Иля Кожухар пак изведе Ротор напред, а малко след това попадение на Емил Стоев беше отменено заради извършено нарушение.
В 48-ата минута Андрес Понсе реализира третия гол в полза на отбора от Волгоград.
Славия се завръща в София в събота и до подновяване на шампионата ще се подготвя на клубния си стадион. "Белите" ще започнат подготовка за двубоя срещу ЦСКА-София в понеделник. Мачът у дома срещу "червените" е на 13 февруари от 17.30 часа.

състав на Славия: Светослав Вуцов, Андреа Христов, Емил Виячки, Петър Патев, Филип Антовски, Георги Вълчев, Петър Вуцов, Радослав Кирилов, Емил Стоев, Мартин Сораков, Димитър Рангелов