Поражение за "белите" в Елитната група до 17 години

Поражение за

Славия загуби с 2:4 гостуването си на Ботев (Пловдив) в Елитната юношеска група на България до 17 години. В мач от 27-ия кръг "белите" допуснаха обрат от 2:0 до 2:4 срещу пловдивчани. Милан Проданов реализира два гола за столичани още преди 20-ата минута, но до почивката Боримир Карамфилов и Христо Янчев изравниха резултата. През второто полувреме Серкан Хюсеин и Петър Златински вкараха нови два гола в полза на домакините, носейки победата с 4:2 в полза на Ботев.

След това поражение славистите остават на трето място във временното класиране с актив от 55 точки. Лидерът Левски е с 60, но е изиграл един мач повече. В следващия кръг, който ще се играе на 9-и юни от 17.30 часа, Славия е домакин на Векта (Пловдив).