Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорският щаб на „белите“ посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите деца от академията на клуба в трагичния пътен инцидент край Ямбол в сряда.
Поклон пред светлата памет на младите футболисти!


